Скачать історія україни cd атласи, маями сиасай 9 сезон

Електронний атлас з Історії України для 5 класу ЗНЗ виготовлений на на ком пакт-диску (CD), належить до сучасних педагогічних програмних засобів. 1 електрон. опт. диск (CD-ROM): зв.,цв. Електронний атлас для курсу з історії України для 8 класу належить до сучасних педагогічних програмних засобів. Редакція атласів, карт міст та історичних атласів та карт створює: навчальні атласи та контурні карти з історії України,; навчальні CD з історії та.

Електронний атлас з історії України. Для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст: історичні карти, коментарі, ілюстрації. Диск для. Бюллетень ВАК України, № 6, 2007 (зміни – № 3, 2008) ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ДИСЕРТАЦ. CD-атласи. Вибір. Сортування Електронний атлас для курсу "історія України." 5 клас. Мова - українська Електронний атлас з історії України. 5 клас. Електронний атлас з історії України. Для 5 класу загальноосвітніх До Вашої уваги пропонується CD-видання, що інформативно і технічно забезпечу.

Історичний атлас України — упорядковане зібрання мап (карт) з історії України, скріплених в одну книгу. Атласи можуть поєднувати сучасні історичн.Новости

Все новости

22.08.2016

Романтика

Уважаемые гости! Предлагаем воспользоваться нашим новым...
Читать новость

Спецпредложения

Все спецпредложения
Hisakoskowronski © 2009